OM MULTI-BYGG AS

MULTI-BYGGs historie og utvikling

Aksjeselskapet ble stiftet i 1977 som en videreføring av et personlig selskap etablert i 1952. Vi er en entreprenørforretning med virksomhet primært i kommunene
Ringsaker, Hamar, Elverum, Løten, Stange, Lillehammer og Gjøvik.
Betongarbeider er et kjerneområde og vi kan ta betongentrepriser for større utbyggere i kommuner utenom primærområdet.

Hovedmarked er næringsbygg og offentlig sektor samt oppføring av boligblokker for andre utbyggere.

Våre kjerneverdier

  • Redelighet
  • Åpenhet
  • Troverdighet

HVORFOR VELGE OSS?

Multi-Bygg består av ansatte som opptrer korrekt og holder det vi lover. Vi behandler alle med respekt, og håndterer eksterne og interne relasjoner på en ryddig og konstruktiv måte. Vi finner de beste løsningene i samarbeid med kunden. Vi er blide og imøtekommende og har en hyggelig tone både internt og eksternt.

Det skal være en positiv opplevelse å samhandle med oss for både kunder og ansatte!

LEDERE

Gustav Thorsrud
Daglig leder
Mobil: 41 44 65 95
gustav@multi-bygg.no

Tore H.Amdahl
Prosjektutvikler
Mobil: 90 07 01 30
tore@multi-bygg.no

Ragnhild Langgård
Regnskap
Mobil: 97 65 63 70
Direkte: 62 34 99 80
regnskap@multi-bygg.no

Gustav ThorsrudDaglig leder
Mobil: 414 46 595
gustav@multi-bygg.no
Tore H.AmdahlProsjektutvikler
Mobil: 900 70 130
tore@multi-bygg.no
Steinar KrogstieProsjektleder
Mobil: 948 26 068
steinar@multi-bygg.no
Anders H. HovdedalenProsjektleder
Mobil: 901 93 669
anders@multi-bygg.no
Daniel NorProsjektleder
Mobil: 403 26 033
daniel@multi-bygg.no
Kristoffer FrengstadProsjektleder
Mobil: 975 29 943
kristoffer@multi-bygg.no
Birger KurudAnleggsleder
Mobil: 970 65 691
birger@multi-bygg.no
Frode NysæterAnleggsleder
Mobil: 909 33 866
frode@multi-bygg.no
Roar BergersenAnleggsleder
Mobil: 993 74 612
roar@multi-bygg.no
Knut Olav NysveenAnleggsleder
Mobil: 957 50 125
knut.olav@multi-bygg.no
Håvar SkinstadAnleggsleder
Mobil: 909 63 212
havar@multi-bygg.no
Ragnhild LanggårdRegnskap
Mobil: 976 56 370
regnskap@multi-bygg.no