Om oss 2018-01-16T13:04:53+00:00

OM MULTI-BYGG AS

MULTI-BYGGs historie og utvikling

Aksjeselskapet ble stiftet i 1977 som en videreføring av et personlig selskap etablert i 1952. Vi er en entreprenørforretning med virksomhet primært i kommunene
Ringsaker, Hamar, Elverum, Løten, Stange, Lillehammer og Gjøvik.
Betongarbeider er et kjerneområde og vi kan ta betongentrepriser for større utbyggere i kommuner utenom primærområdet.

Hovedmarked er næringsbygg og offentlig sektor samt oppføring av boligblokker for andre utbyggere.

Våre kjerneverdier

  • Redelighet
  • Åpenhet
  • Troverdighet

HVORFOR VELGE OSS?

Multi-Bygg består av ansatte som opptrer korrekt og holder det vi lover. Vi behandler alle med respekt, og håndterer eksterne og interne relasjoner på en ryddig og konstruktiv måte. Vi finner de beste løsningene i samarbeid med kunden. Vi er blide og imøtekommende og har en hyggelig tone både internt og eksternt.

Det skal være en positiv opplevelse å samhandle med oss for både kunder og ansatte!

LEDERE

Gustav Thorsrud
Daglig leder
Mobil: 41 44 65 95
gustav@multi-bygg.no

Tore H.Amdahl
Prosjektutvikler
Mobil: 90 07 01 30
tore@multi-bygg.no

Ragnhild Langgård
Regnskap
Mobil: 97 65 63 70
Direkte: 62 34 99 80
Faks: 62 34 99 81
regnskap@multi-bygg.no

Gustav ThorsrudDaglig leder
Mobil: 41 44 65 95
gustav@multi-bygg.no
Tore H.AmdahlProsjektutvikler
Mobil: 90 07 01 30
tore@multi-bygg.no
Steinar KrogstieProsjektleder
Mobil: 94 82 60 68
steinar@multi-bygg.no
Herman VestliProsjektleder
Mobil: 48 27 37 69
herman@multi-bygg.no
Birger KurudAnleggsleder
Mobil: 97 06 56 91
birger@multi-bygg.no
Frode NysæterAnleggsleder
Mobil: 90 93 38 66
frode@multi-bygg.no
Roar BergersenAnleggsleder
Mobil: 99 37 46 12
roar@multi-bygg.no
Knut Olav NysveenAnleggsleder
Mobil: 95 75 01 25
knut.olav@multi-bygg.no
Sigmund KomperudProsjektleder
Mobil: 93 28 53 96
sigmund@multi-bygg.no
Ragnhild LanggårdRegnskap
Mobil: 97 65 63 70
regnskap@multi-bygg.no